Altının En Güzel Tonları

Altının En Güzel Tonları

Ercan Kardeşler, bu sezon müşterilerini altının en güzel tonlarıyla buluşturuyor.  Adeta güneşi içerisine hapseden sarı tonlar ile altına yalınlık ve farklılık katan beyaz tonlar, ışığı nefes kesici bir şekilde yansıtıyorlar. Güneşin doğuşu ve gün batımı esnasında meydana gelen rahatlatıcı kızıllığı andıran ılık pembe tonlar ise göz okşuyor.

Benzersiz Koleksiyonlar

Eskişehir’in en geniş 14 ayar koleksiyonuna sahip mağazaları arasında olan Ercan Kardeşler’in koleksiyonunda ki her bir parça eşsizdir ve her bir mücevher kendi hikayesini anlatır. Yenilikçi detaylarıyla, gelenekselin  özgün bir yorumunu barındıran mücevherler, altın severleri şaşırtmaya devam etmektedir.

Bizi Takip Edin

Ercan Kardeşler en yeni koleksiyonlarını sürekli güncel tuttuğu sosyal medya hesaplarından mücevher severlerin beğenisine sunuyor. Ayrıca düzenlediği mini anketler sayesinde takipçilerinden interaktif olarak görüş alıyor. Geçtiğimiz yıl Anneler Günü’nde düzenlediği sosyal medya kampanyasında tam 20 kişinin anneler günü mesajı Eskişehir caddelerini süsledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir